Vzťahy

Eva (28) vie, že na sviniara mohla natrafiť aj na Slovensku. Z lásky k Pakistancovi ju definitívne vyliečili rany, ktoré jej vypálil žeravým železom.

Keď sa Eva po maturite dostala na vysokú školu, rozhodla sa, že bude opatrovať deti v Rakúsku. Tam sa zoznámila s Ibrahimom. Bol obchodným partnerom muža, v ktorého rodine Eva pracovala ako au-pair.

V súčasnosti sú nemeckí národní socialisti z rokov 1933 – 1945 najčastejšie vykresľovaní ako bezcitní netvori, ktorí nemali žiadne pochopenie pre morálku a zásady. Avšak naproti dnešnej zliberalizovanej dobe, ktorá sa snaží vykoreniť tradičné a osvedčené ponímanie rodiny a ani vymieranie pôvodného európskeho obyvateľstva nevidí ako problém, možno poukázať napríklad na rodinné hodnoty. Týmto sa v národnom socializme, snažiacom sa vytvoriť harmonickú spoločnosť, pripisoval vysoký význam.

Arab, ťavaNa portáli diva.sk sa už dávnejšie objavila poviedka Milovanie s orientálnym krásavcom. Keďže jedna z mojich aktivít je aj sledovanie propagačných tendencií rasového miešania, poviedku som si prečítal a podelím sa s vám o jej zhodnotenie.

Autorom je akási „Hétera“. Obsahom poviedky je príbeh, ako si Lívia začala četovať s moslimom zo Sýrie a keď následne dorazil na Slovensko, užila si s ním sex, o akom sa žiadnej žene ani nesníva. Opisu detailov ich sexu je venovaná väčšina obsahu poviedky.

šťastný párObe pohlavia – muži aj ženy – majú v sebe zafixované nejaké stereotypy o ideálnych partneroch. Síce sa mierne líšia, ale v zásade sú tieto požiadavky na ideálnu ženu a ideálneho muža veľmi podobné. Vo vzťahu so svojou polovičkou máme tendenciu merať kvalitu týchto vlastností a porovnávať ich s inými.

V celom subjektívnom kontexte tak zrazu môžeme nadobudnúť dojem, že naša polovička nie je pre nás primerane kvalitná a snažíme sa ju zameniť za lepšiu. Krachol tak nejeden perspektívny vzťah. Konieckoncov, celý akt zvádzania u väčšiny ľudí znamená práve snahu nafúknuť jednotlivé kvality a tak na seba pripútať niekoho minimálne rovného.

Zábava