• „Odborníci“ na rómsku problematiku sa vyjadrili, že zlepšiť život Rómov bude možné len vtedy, ak sa na tento účel vynaložia miliardy slovenských korún. Kto musel naliať miliardy do Európy predtým, než sa stala civilizovanou, títo „experti“ už neuviedli.
  • pamätník homosexuálom Berlín nacizmus prenasledovanie HitlerPamätník venovaný homosexuálom prenasledovaným nacistami, ktorý stojí v centre Berlína a stál nemeckých daňových poplatníkov 600 000 eur, bol poškodený len 2 mesiace po jeho odhalení. Okno, za ktorým je obrazovka neprestajne prehrávajúca bozk dvoch mužov (tiež súčasť pamätníka), bolo rozbité neznámymi útočníkmi. Primátor Berlína Klaus Wowereit toto označil za „akt intolerancie a xenofóbie“.
  • Srbskí vládni činitelia podali sťažnosť na Medzinárodný súdny dvor OSN v Haagu ohľadom odtrhnutia sa oblasti Kosovo od Srbska. Srbi taktiež chcú, aby sa touto záležitosťou zaoberalo Valné zhromaždenie OSN. „Demokratické“ USA aj väčšina štátov Európskej únie už túto záležitosť uzavreli: v neprospech Srbov.
  • Ruské ministerstvo zahraničných vecí oznámilo, že na neurčito ukončuje svoju spoluprácu so Severoatlantickou alianciou.
  • Spojené štáty americké postavia v Izraeli obranné systémy s viac ako dvojnásobným dosahom než poskytujú súčasné izraelské zariadenia (tiež z nemalej časti vybudované z peňazí USA).

Zábava