Ondrej Ďurica9. novembra sa v bratislavskej Dúbravke uskutočnil koncert Ondreja Ďuricu a jeho kapely. Úroveň vystúpenia v porovnaní s tou pri Petržalských bunkroch bola vzhľadom na podmienky neporovnateľne lepšia. Účastníkov bolo odhadom okolo 400 a väčšinu tvorili muži vo veku od 15 do 35 rokov.

Ondrej s kapelou predviedli slušný výkon a divákov potešili svojimi najväčšími hitmi. Bolo celkom prekvapením, ako publikum poznalo texty, lebo značnú časť koncertu spievalo spolu s Ondrejom.

Určitý pokles nálady spôsobili zločinci, ktorí kapele počas koncertu zapálil auto. Ako informoval Ondrej, auto patrilo človeku, ktorý nie je nijako zaangažovaný v kapele a že koncertovali na rôznych miestach Slovenska, ale Bratislava je jednoducho divoká.

Žiaľ, existujú ľudia, ktorí nemajú reálne čo ponúknuť, a tak vedia iba škodiť a ničiť, a to zbabelo pod rúškom tmy. Ak vládna ľavica útočí a mrhá naše dane, tak tá extrémna ľavica v uliciach útočí na náš majetok a zdravie. Avšak verme, že na každú sviňu sa varí voda.

Následne začala medzi publikom kolovať krabica, do ktorej ľudia dávali jedna radosť päť, desať či dvadsaťeurové bankovky, aby preukázali podporu kapele. Snáď sa takto aspoň čiastočne vykompenzujú škody spôsobené podpálením auta.

V konečnom dôsledku tento zbabelý čin iba stmelil ľudí a podnietil v nich solidaritu.

Zábava