RihannaUbehol ledva mesiac, čo celý svet obleteli obrázky zbitej 21-ročnej Rihanny. Bitku dostala od svojho o dva roky mladšieho priateľa, Chrisa Browna. Obaja mali odštartovanú úspešnú kariéru v hudobnom priemysle.

Losangelská polícia v piatok zverejnila súdny spis, v ktorom sú popísané podrobnosti celého útoku. Chris Brown Rihannu 8. februára v noci brutálne dobil. Prečo? Rihanna mu údajne prezradila, že s ním čaká dieťa.

Chris BrownKeď Rihanna svojmu priateľovi povedala, že čaká dieťa, namiesto radosti sa dočkala násilia. Chris ju začal vyhadzovať z auta, ale nešlo to, pretože bola pripútaná. Podľa súdneho spisu ju vtedy začal mlátiť do hlavy a pritom kričal: „Až sa vrátime domov tak z teba tú sračku... vymlátim! Počkaj a uvidíš!“

Rihanna potom vzala do rúk svoj mobil a zavolala svojej asistentke Jennifer Rosales. Tá ale telefón nezdvíhala. Ozval sa len hlasový záznamník. Rihanna však chcela naštvať Chrisa a ešte pred nahrávaním správy do telefónu povedala: „Som na ceste domov. Až tam budem, chcem, aby tam čakali policajti.“

Brown začal byť nepríčetný. „Práve si urobila najhlúpejšiu chybu v živote! Teraz ťa vážne zabijem!“ vykrikoval Brown predtým, ako ju začal surovo biť.

Surový Brown mlátil speváčku hlavne do hlavy a do rúk. Chvíľku Rihannu dokonca i škrtil. Speváčka skoro upadla do bezvedomia, ale podarilo sa jej Browna pichnúť do očí a odkopnúť ho od seba. Medzitým prišla polícia, ktorú zavolali náhodní okoloidúci, keď počuli ako speváčka kričí o pomoc. Rihanna sa potom niekoľko dní zotavovala zo zranení v nemocnici.

Opäť nám raz vyliezol na slnko krásny prejav médiami a manažérmi vykonštruovanej falošnosti. Ako pod maskou lacného gýču s tenkým hlasom a zženštilou choreografiou sa skrýva brutálny násilnícky magor.

Aby celá udalosť bola okorenená absurdným scenárom, nemohla sklamať ani Rihanna. Po návrate z nemocnice sa psychicky zrútila. A po dovolenke strávenej v Mexiku sa k svojmu milému opäť vrátila. Krátko na to Chris požiadal Rihannu o ruku. Speváčka so svadbou súhlasila.

Zatiaľ nie je známe, či sa podarilo Chrisovi z Rihanny tie „sračky“ vymlátiť ani v akej intenzite mieni Chris v „sraní“ pokračovať.

Zdroj: https://topstar.noviny.sk/54767-brown-tehotnej-rihanne-ja-tu-sracku-z-teba-vymlatim

Zábava