Polícia v Kolíne

Viaceré mestá v Nemecku zažili počas silvestrovských osláv vlny sexuálneho obťažovania a znásilnení. Médiá o týchto udalostiach spočiatku mlčali, no tlak verejnosti ich nakoniec prinútil uznať, že v Kolíne, Hamburgu, Stuttgarte a iných, nielen nemeckých mestách bolo sexuálne obťažovaných niekoľko desiatok až stoviek žien, a to všetko mužmi s „migračným pozadím“ alebo „arabským/africkým“ vzhľadom. Policajné orgány postupne prijímajú hlásenia od poškodených žien.

Organizované skupiny cudzincov vyhliadnuté ženy najprv obkľúčili a obmedzili ich v pohybe, potom ich obchytávali na intímnych miestach a nakoniec okradli. Niektoré aj zbili a znásilnili. Tieto činy boli sprevádzané nadávkami označujúce dané ženy ako „štetky“ a „suky“. Ich partneri alebo ďalší ľudia, ktorí sa im snažili pomôcť, boli taktiež fyzicky napádaní.

Najväčší z útokov sa odohral v Kolíne, kde sa zhromaždila až tisícová skupina cudzincov, z ktorej sa formovali útočiace skupiny. Okrem médií pritom zahmlievala dané udalosti aj kolínska polícia, ktorá najprv informovala, že silvestrovské oslavy prebehli zväčša bez problémov. Až neskôr priznala, že k určitým incidentom došlo.

Korunu celej tragikomédii súčasného establišmentu nasadila primátorka Kolína Henriette Reker, ktorá naznačila, že v súvislosti s blížiacim sa karnevalom vydá mesto pravidlá správania sa pre ženy a mladé dievčatá, ktoré by im mali pomôcť predísť takýmto situáciám. Tie majú obsahovať rady typu „držte sa od cudzích ľudí vo vzdialenosti aspoň jednej ruky“ a „neopúšťajte skupinu, s ktorou ste prišli“.

Podľa primátorky by mali byť okrem toho vzdelávaní aj cudzinci, a to v otázkach miestnej kultúry. Malo by sa im vysvetliť, že telesná blízkosť neznamená ihneď pozvanie na pohlavný styk. Zároveň však zdôraznila, že policajné orgány doposiaľ nemajú žiadne stopy, ktoré by potvrdzovali, že pri páchateľoch išlo o utečencov, a preto považuje takéto domnienky za „neprípustné“.

Toto je veru ten trápny okamih, ktorý jasne dokazuje, že štátna správa, médiá a iné dôležité ustanovizne sú ovládané šialencami. Šialencami, ktorí sú tak zaslepení politickou korektnosťou a neomarxizmom, že sú schopní kryť zločiny cudzincov, pre ktorých sme my iba zdrojom obživy a naše ženy sexuálne otrokyne.

Ak bude tento trend pokračovať, možno očakávať, že v Európe vypukne v dohľadnej dobe rasovo-náboženská vojna. Už teraz sa zo strachu rušia rôzne spoločenské podujatia a ľudia si musia dávať veľký pozor, aby neprišli o majetok alebo o život. A čo na to hovoria zodpovední? „Utečenci, vitajte! A vy ostatní čítajte návody o tom, ako ich nedráždiť, nevychádzajte von a buďte ticho!“

Zábava