Je bežné počuť a vidieť v médiách ľudí, ktorí označujú všetkých naokolo za islamofóbov, rasistov, antisemitov a podobne. Zvlášť v krajinách, ktoré sú najviac zasiahnuté neomarxizmom, ako napríklad vo Švédsku. Títo ľudia sú však zvyčajne sami plní nenávisti voči iným.

Jedným z takýchto aktivistov, ktorý ešte v roku 2009 brojil vo švédskej televízii SVT proti islamofóbii upozorňujúc na všadeprítomnú nenávisť Európanov, je aj 29-ročný Michael Skråmo. V súčasnosti sa však volá Abdul Samad al Swedi. Konvertoval totiž na islam a spolu s manželkou a štyrmi deťmi odišiel do Sýrie, kde sa rozhodol bojovať po boku vojakov Islamského štátu. K podobnému kroku vyzýva aj ostatných moslimov žijúcich vo Švédsku.

Michael Skråmo je príkladom toho, kam až môže zájsť xenofília (obľuba cudzieho). Podobných ľudí možno pritom vidieť aj na Slovensku. Kultúra vlastného obyvateľstva sa im hnusí, no všetko cudzie je pre nich príťažlivé. Otázne je, čo spôsobuje dané správanie, no s istotou možno povedať, že je neprijateľné. Takéto osoby pôsobia na náš národ ako záškodníci, ktorí otvárajú nepriateľovi bránu zvnútra. Preto je potrebné sa s nimi náležito vysporiadať.

Zábava