Dúhová vlajka v plameňoch

Zástancovia imigrantskej invázie by najradšej vymazali zo sveta ľudí, ktorí s nimi nesúhlasia – najčastejšie ich označujú za náckov. Na druhej strane by sa však radi roztrhali za to, aby Európu mohli zaplaviť moslimovia, lebo veď chcú a prečo by sme im v tom mali brániť. Je to ich akási bezhraničná láska k cudziemu, ale čo je horšie, tak aj k neznámemu.

Už dávnejšie mi napadlo, že aj tie „najnetolarentnejšie protihomosexuálne fašistické beštie“ v Európe sú iba čajovým odvarom od priemerných moslimov, a teda aké absurdné je, že sú moslimovia týmito priekopníkmi diverzity takí vítaní.

A máme to tu. V záchytných utečeneckých táboroch odhalili zopár homosexuálov, a tak ich začali šikanovať. Jedného takmer v spánku podpálili. Nemecko zvažuje vytvorenie špeciálnych táborov výlučne pre homosexuálov. Klasika: výsledkom diverzity nie je harmónia, ale segregácia.

Ak si niekto myslel, že bude trochu fuška popasovať sa s integráciou imigrantov na trhu práce, čo dopadne, samozrejme, katastrofálne, tak ešte väčšou výzvou pre hrobárov Európy bude vštiepiť im aspoň za mak tolerancie.

Svoju naivitu predstavil aj komentátor Der Tagesspiegel Harald Martenstein, ktorý napísal: „Musíte zabudnúť na to, že čo ste sa naučili doma o tom, čo je dobré a čo je zlé. Nemusíte sa vzdať svojej kultúry. Musíte ale akceptovať rovnoprávnosť žien. Musíte akceptovať, že homusexuáli a Židia sú rovnakí ako všetci ostatní. Musíte zniesť satiru, aj keď sa naváža do vašej viery. Pokiaľ neakceptujete tieto pravidlá, nemáte tu budúcnosť“.

Tvrdé slová, no hlavne smutne naivné. Nositeľom pravidiel je síce štát, ale ten tvoria ľudia. Ak sa zmenia ľudia, zmenia aj pravidlá. Takže dôraz na akceptovanie pravidiel platí dovtedy, kým sú moslimovia veľmi drobnou menšinou.

Akonáhle sa toto začne meniť a vďaka zlyhaniam EÚ je moslimov v Európe čoraz viac, budú oznámené týmto hlupákom nové pravidlá. Avšak nebude to o možnosti zotrvať, resp. odísť (paradoxne z vlastnej krajiny), ale bude to voľba o živote a smrti.

Kresťanským cirkvám sa západnú Európu priviesť k rozumu nepodarilo. Túto šancu si tak asi uzurpujú iní.

Slniečko zrejme trochu zosmutnie a dúhová hrdosť sa rozplynie v strachu, avšak takýto osud si slniečkári predurčujú sami.

Zábava