Už dlhšie ľudia hovoria o tom, že so svetom niečo nie je v poriadku, ale nikto nevie pomenovať, čo sa to vlastne deje. Áno, morálka upadá, naša civilizácia vymiera, kresťanstvo ako jeden z jej hlavných pilierov je v hlbokej kríze, ľudia sú čím ďalej sebeckejší a chamtivejší. Je tu však ešte jeden faktor, o ktorom sa vôbec nehovorí. Niečo oveľa nebezpečnejšie, niečo o čom všetci mlčia, ale posledné udalosti nám ukazujú, že sme to opomínali neprávom, pretože je to bezpochyby naša najväčšia hrozba. Vo svete už dlhšie prebieha vojna, v ktorej sme sa my-bieli ľudia, tvorcovia západnej civilizácie stali bezbrannými a zbabelými pešiakmi, ktorí a to je najhoršie, stratili vôľu bojovať.

Tak ako pred pár rokmi v Paríži, aj teraz sa zamlčuje či zahmlieva skutočná podstata nepokojov, ktoré zachvátili niekoľko anglických miest. O tom, čo sa deje v USA, kde černošské gangy na uliciach lynčujú bez príčiny bezbranných občanov, naše média takmer mlčia. V tomto prípade sa však už rasový faktor nedá zamlčať, stačí sa pozrieť na slová černošského starostu Filadelfie Michaela Nuttera, ktorý na adresu mladistvých členov pouličných gangov povedal: „Poškodili ste svoju vlastnú rasu.“ A napriek tomu, že rasovú povahu nepokojov v Anglicku sa nám snažia zahraničné aj naše médiá zamlčať, mal by ich účastníkom povedať niekto to isté. Skutočnou obeťou týchto rasových konfliktov však nie sú ich iniciátori, ale nevinné, prevažne biele obete: majitelia vyrabovaných obchodov, obyvatelia vypálených budov, dobytí turisti a mnoho ďalších.

Za toto vyčíňanie nemôžu v skutočnosti ani černošskí imigranti, ktorí sa celkom logicky nevedia zaradiť do západnej kultúry, ale tí, ktorí ich do donedávna mierumilovných ulíc amerických a európskych miest pustili. Podobne aj Anders Breivik (masový vrah z Nórska – pozn. redakcie) nebol iniciátorom masakru na ostrove Utoya, ale len posledným ohnivkom v reťazi, ktorú spustili pobláznení pseudo-humanisti (opačný názor na túto tému viď tupozn. redakcie), keď do tak rasovo homogénneho prostredia ako Nórsko vpustili všemožných ľudí z krajín tretieho sveta. To, čo zasiali, tak dostali aj naspäť. Bohužiaľ, to bolo za cenu obrovského ľudského utrpenia, ale netrpia aj obete „spolunažívania“ s imigrantmi, nebude trpieť Európa, keď ju prevalcuje islam a zdevastujú kultúrni barbari, tak ako teraz devastujú Londýn? To, čo je najsmutnejšie na udalostiach, ktoré sa odohrali prednedávnom v Nórsku, je to, že ich iniciátor, Anders Breivik mal pravdu. Islamizácia Európe naozaj hrozí, v podstate už prebieha a to v plnom prúde, pôvodní obyvatelia vymierajú a nahrádzajú ich islamskí imigranti.

Je len na nás či nás donútia všetky tieto udalosti bojovať, alebo sa budeme nečinne prizerať na svoju záhubu. Budeme čakať, kým počet imigrantov dosiahne kritické množstvo a už sa im nebudeme vedieť brániť, dokiaľ sa černosi v policajných uniformách pridajú k rabujúcim, tak ako sa to stalo v New Orleans? Budeme čakať, kým budú kostoly v Európe vypaľované a naše zákony nahradí šaríja? Alebo kým sa aj naša krajina zmení na veľkú cigánsku osadu? Je len na nás, ako sa ku vzniknutej situácii postavíme, buď si uvedomíme riziko a hroziacu katastrofu alebo vyhynieme a svet sa spolu s nami zrúti v chaose a anarchii. Pretože napriek tomu, čo hovoria pseudo-humanisti a ľavicoví intelektuáli, tam kde sa v histórii dostali do stretu záujmov dve rasy, alebo nimi vytvorené kultúry, civilizácie či náboženstvá, vždy vznikali konflikty. Žiadne dve kultúrne odlišné rasy, etnické skupiny ba ani národy nemôžu dlhodobo existovať na rovnakom území, nevyhnutne to vedie a vždy bude viesť ku konfliktom a ľudskému utrpeniu. A na konci môže byť víťazom len jeden.

Niet pochýb, že západná civilizácia sa posledných päťdesiat rokov uberá smerom ku svojej záhube, neuvedomuje si svoju veľkosť, ba naopak, nenávidí samú seba a miluje všetkých ostatných, aj tých, ktorí ju chcú zničiť. Ak jej nepomôžu spamätať sa udalosti, ktoré sa momentálne odohrávajú, ak ju ani to nevyburcuje k boju o svoj životný priestor a svoju existenciu, potom sú jej dni spočítané.

Zábava