Strojcovia skazy si môžu urobiť ďalší zárez na svojich jedovatých pažbách multikulturalizmu. Londýn po Paríži ako jedno z najvýznamnejších miest západnej civilizácie je dobývané ohňom africkými hordami a je úplne bezradné.

Ten istý scenár čo v Paríži. Čierny zločinec zomrel pri konfrontácii s políciou a čierne gangy to využili na totálne rabovanie, s ktorým si nevie úbohá polícia rady. A toto rabovanie vzniká už aj v Birminghame a v Liverpoole. Čierni bratia predsa musia preukázať solidaritu s mŕtvym zločincom-bratom.

Ešte sa stále nájdu takí, ktorí budú toto rabovanie zdôvodňovať zlou sociálnou situáciou. Táto demagógia padá, keď si uvedomíme, ako žili vo svojich materských krajinách a keď si nezodpovieme otázku, prečo bieli, keď sú nezamestnaní a odkázaní na sociálnu pomoc, takéto činy nerobia.

Krajiny tretieho sveta nie je totiž presný pojem. Prvý, druhý či tretí svet vytvárajú ľudia. Akú krajinu si vybudovali, vypovedá o nich samotných. Existujú skôr ľudia tretieho sveta. A tam, kde sa presunú a rozrastú, vzniká tretí svet so všetkým, čo k tomu patrí. Haiti a Kosovo sú učebnicové príklady takýchto transformácií priestorov.

Britský premiér a starosta Londýna sa predčasne vracajú z dovoleniek, aby si vychutnali ohnivé teplo domova

Nám ostáva len pevne strážiť naše hranice a mať sa na pozore pred každým propagátorom skazy zvanej multikulturalizmus. My predsa nezvládame našich neprispôsobivých občanov už teraz.

Zábava