Multikulturalizmus

Keď sa odohrala bitka medzi skinheadmi a anarchstami v Nitre pred podnikom Mariatchi, tak sme každý deň po dobu niekoľkých týždňov mohli v „mienkotvorných“ médiách videť aspoň desať článkov o tom, ako boli „bezbranní študenti“ kopaní do hláv. Budeme podobnú spŕšku článkov vidieť aj v tomto prípade?

Calais

Poriadny šok zrejme zažili škótske deti, ktoré sa včera vracali z lyžiarskeho zájazdu v Taliansku. Prechádzali totiž cez neslávne známy francúzsky utečenecký tábor neďaleko Calais, miesto, ktoré už dlho spôsobuje vrásky a škody na majetku mnohým kamionistom.

Polícia v Kolíne

Viaceré mestá v Nemecku zažili počas silvestrovských osláv vlny sexuálneho obťažovania a znásilnení. Médiá o týchto udalostiach spočiatku mlčali, no tlak verejnosti ich nakoniec prinútil uznať, že v Kolíne, Hamburgu, Stuttgarte a iných, nielen nemeckých mestách bolo sexuálne obťažovaných niekoľko desiatok až stoviek žien, a to všetko mužmi s „migračným pozadím“ alebo „arabským/africkým“ vzhľadom. Policajné orgány postupne prijímajú hlásenia od poškodených žien.

Je všeobecne známe, že 2. decembra tohto roku došlo k ďalšiemu útoku moslimských teroristov s väzbami na ISIS, následkom ktorého bolo v kalifornskom meste San Bernardino zavraždených 14 ľudí a 23 ďalších bolo zranených. Menej je však známe, že tomuto útoku sa dalo predísť nebyť atmosféry politickej korektnosti. Susedia vraždiaceho páru si všimli ich podozrivé správanie, rozhodli sa ho však nenahlásiť, aby neboli obvinení z rasizmu.

(Berlín, 23.11.2015) Imigračná kríza neutícha napriek výraznému ochladeniu a blížiacej sa zime. Skôr naopak, do Nemecka prúdi stále viac imigrantov. Len za prvé tri novembrové týždne zaregistrovala spolková polícia 180 000 ilegálnych prekročení nemeckej hranice. Čoskoro tak bude prekročený doterajší mesačný rekord z tohto októbra (181 000). Doteraz v Nemecku denne pribudlo 8 000 azylantov, v novembri sa toto číslo značne zvýšilo.

(Mníchov, 20.11.2015) Popredný austrálsky odborník na terorizmus David J. Kilcullen, ktorý v minulosti pracoval aj pre americký Pentagon, sa pre nemecký magazín Foxus vyjadril, že Islamský štát (IS) si v západnej Európe buduje široko rozvetvené para-militaristické štruktúry. Ide o omnoho väčšiu bezpečnostnú hrozbu pre starý kontinent, ako si väčšina ľudí pripúšťa.

(Bonn, 12.11.2015) Počas uplynulej soboty usporiadala organizácia „Refugees Welcome Bonn“ (Utečenci vitajte, Bonn) párty pod heslom „Párty bez hraníc“. Vstupné bolo päť eur, ale pre žiadateľov o azyl bol vstup zadarmo. Namiesto multikultúrneho vyžitia sa však prítomné dámy stretli skôr so sexuálnym obťažovaním, na ktoré sa sťažovalo viacero účastníčok párty.

Je bežné počuť a vidieť v médiách ľudí, ktorí označujú všetkých naokolo za islamofóbov, rasistov, antisemitov a podobne. Zvlášť v krajinách, ktoré sú najviac zasiahnuté neomarxizmom, ako napríklad vo Švédsku. Títo ľudia sú však zvyčajne sami plní nenávisti voči iným.

Dúhová vlajka v plameňoch

Vítači imigrantov by najradšej vymazali zo sveta ľudí, ktorí s nimi nesúhlasia – najčastejšie ich označujú za xenofóbov alebo rovno náckov. Na druhej strane by sa však radi roztrhali za to, aby Európu mohli zaplaviť moslimovia, lebo veď chcú a prečo by sme im v tom mali brániť. Je to ich akási bezhraničná láska k cudziemu, ale čo je horšie, tak aj k neznámemu.

(Berlín, 05.10.2015) Migračná vlna do Európy stále neutícha. Tento stav dostatočne ilustrujú narastajúce odhady azylantov v Nemecku, cieľovej destinácie väčšiny imigrantov. Pôvodný predpokladaný počet pre rok 2015 bol 300 000 žiadateľov o azyl, čo mal byť nárast o tretinu oproti roku predtým. Koncom leta sa však odhad zvýšil na 800 000, v septembri na milión a dnes už na jeden a pol milióna žiadateľov.

(Spielfeld, 26.09.2015) Asi 60 členov a sympatizantov rakúskeho identitárneho hnutia Identitäre Bewegung Österreich (FB, Twitter) dnes zablokovalo hraničný prechod Spielfeld na rakúsko-slovinskej hranici. Cieľom tejto akcie bolo poukázať na nedostatočnú ochranu rakúskych, a aj celkovo európskych, hraníc pre vlnou ekonomických migrantov, ktorí sa cez Rakúsko snažia dostať do Nemecka či Škandinávie.

Kvôli zvýšenému počtu prisťahovalcov stúpne v Nemecku číslo nezamestnaných, o ktorých sa bude musieť postarať štát. Dôvodom je, že si nedokážu nájsť prácu, keďže sa, mimo iného, medzi nimi nevyskytuje veľa kvalifikovaných síl. „Sýrsky lekár“ je vraj zriedkavý úkaz, vyjadrila sa nemecká ministerka práce Andrea Nahles.

Včerajší deň sa niesol v znamení protestov proti islamizácii a liberálnej imigračnej politike EÚ. Neprotestovalo sa iba v Bratislave, ale tiež v Prahe, Varšave, Gdansku, Krakove a ďalších poľských mestách. Spolu sa týchto demonštrácií zúčastnili desaťtisíce ľudí.

Masmédia po celej Európe predstavujú prichádzajúcich migrantov často ako vďačné ženy a deti najmä zo Sýrie, ktoré potrebujú našu bezvýhradnú pomoc a ochranu. Tento mediálny obraz sa však rúca pod náporom mnohých videí, ktoré kolujú po internete a zobrazujú „utečencov“ v inom svetle. Prinášame viacero takýchto videí z rôznych častí Európy.

Kvôli nárastu žiadateľov o azyl, ktorému je v súčasnosti Nemecko vystavené, sa väčšina Nemcov prikláňa k obnoveniu hraničných kontrol, ktoré boli odstránené na základe Schengenskej dohody.

Ilegálni imigranti prekračujú hranice

V diskusiách, resp. skôr hádkach, som si všimol, že niektoré vzorce myslenia sa u osôb obhajujúcich prílev imigrantov alebo antiantiimigrantov opakujú. Sú to však často logické prešľapy, pričom na nich je postavených mnoho karikatúr i vtipov zo strany tých, ktorí tak aktívne kritizujú náš odmietavý postoj voči masovej imigrácii.

U mnohých sa rovina zveličeného humoru zlieva s časťou ich argumentácie. Skúsim tie najčastejšie logické prešľapy popísať.

(Washington, 10.08.2015) Podobne ako v Európe aj v USA je jednou z hlavných tém otázka ilegálnej imigrácie. Môže za to brutálna vražda Kathryn Steinleovej ilegálnym imigrantom v San Franciscu a svojrázna kampaň podnikateľa Donalda Trumpa, ktorý sa uchádza o republikánsku nomináciu pre prezidentské voľby. Zo štatistických údajov vyplýva, že ilegálni prisťahovalci majú v niektorých štátoch únie na svedomí viac ako 30 % vrážd.

Pôvodné európske národy, ktoré zjednodušene označujeme ako biele, tvoria menšinu celosvetového ľudstva a ich počet sa neustále znižuje dôsledkom toho, že biele ženy rodia oproti iným omnoho menej detí. Predpokladá sa, že približne v roku 2050 budú bieli ľudia tvoriť menšinu nielen v rámci sveta, ale aj v rámci Európy a Spojených štátov amerických.

Aj napriek tejto pre nás nepríjemnej predpovedi sa medzi nami nájdu ľudia, ktorí si myslia, že aj teraz je na svete príliš veľa bielych ľudí, hlavne v Európe, a žiadajú, aby sa to čím skôr zmenilo.

V Berlíne sa pobili arabské rodiny

Takmer sto policajtov muselo v utorok zasahovať na jednom z detských ihrísk v Berlíne. Príčinou bol spor medzi dvoma ženami, ktorý prerástol do hromadnej bitky.

Imigranti v meste Linz

Koncom mája sa v rakúskom meste Linz konala menšia vzbura tamojších imigrantov, ktorí sú ubytovaní v stanoch v areáli polície. Približne 200 „utečencov“, ktorí budú čoskoro doplnení ich príbuznými, je nespokojných so stravovaním.

Farebný nórsky dorastV reakcii na náš starší článok o katastrofálnych následkoch multirasového a multikultúrneho „obohatenia“ nórskej spoločnosti nám zaslal náš čitateľ R. K. preklad pozoruhodného článku z najväčšieho nórskeho denníka Aftenposten. Hoci jeho autorka Rita Karlsenová z organizácie Human Rights Service nezaprela svoj liberálny svetonázor, ponúka svedectvo o tom, ako masový príliv imigrantov spôsobuje, že Oslo je zo dňa na deň stále menej nórske. Poučme sa na Slovensku zo skúseností škandinávskych krajín skôr, ako bude neskoro. (Redakcia)

Obézna RómkaNiekoľko Rómok bývajúcich v Seredi sa za posledné roky svojím správaním dostali do povedomia stovkám ľudí, ktorí zvyknú cestovať autobusmi na trase Bratislava – Sereď.

Sú arogantné, hlučné, obézne a hoci nevoňajú, voňavky predávajú. Drzo a dotieravo. Článok vznikol z príbehov ľudí, ktorí tieto skúsenosti zažívajú.

PEGIDA a Geert Wilders(Drážďany, 14.04.2015) Známe pondelkové zhromaždenia PEGIDA proti islamizácii Západu v Drážďanoch naberajú po kríze, spôsobenej mediálnou škandalizáciou a organizačnými konfliktami, druhý dych. Na včerajšej demonštrácii, ktorej sa podľa odhadov zúčastnilo desaťtisíc ľudí, vystúpil aj holandský politik Geert Wilders, známy svojou kritikou otvorenej imigračnej politiky a euroskepticizmom. Viaceré ľavicové skupinky a politické strany chceli tomuto podujatiu zabrániť, no neboli úspešné.

Islamizácia Británie postupuje(Londýn, 12.02.2015) Ako informuje doteraz najpodrobnejšia štúdia moslimského obyvateľstva britských ostrovov, za desať rokov sa počet moslimov v krajine takmer zdvojnásobil. Táto komunita môže hrať kľúčovú rolu v májových parlamentných voľbách a podľa hlasov niektorých odborníkov môže postupne transformovať všetko od britských spoločenských konvencií až po zahraničnú politiku. Na rozdiel od väčšinovo starnúcej britskej populácie sú totiž miestni moslimovia veľmi mladí: polovica z nich má menej ako 25 rokov a tretina menej ako 15 rokov.

PEGIDAPolícia v Drážďanoch zakázala všetky pondelňajšie demonštrácie kvôli „konkrétnym“ hrozbám útoku zo strany islamistov proti jednému z organizátorov akcií PEGIDA (Vlasteneckí Európania proti islamizácii Západu). Médiá a politici urobili všetko preto, aby to došlo až tak ďaleko. Môžeme hovoriť o nesvätej aliancii ľavicových extrémistov, islamistov a štátu, ktorý opovrhuje svojimi vlastnými občanmi.

PEGIDA(Drážďany, 13.01.2015) Úspešná séria pravidelných protestov proti islamizácii, ktoré organizuje hnutie PEGIDA (Vlasteneckí Európania proti islamizácii Západu), pokračuje so stále väčším počtom účastníkov. Včera sa v Drážďanoch podľa policajných odhadov zhromaždilo 25 000 protestujúcich, organizátori hovoria dokonca až o 40 000. Pred týždňom ich bolo približne 20 000. Obdobné akcie sa úspešne etablujú aj v iných nemeckých mestách.

PEGIDA(Berlín, 06.01.2015) Fenomén hnutia PEGIDA (Vlasteneckí Európania proti islamizácii Západu) v Nemecku s novým rokom rozhodne nekončí. Včera sa napriek zlému počasiu na drážďanských uliciach opäť nazbieralo aspoň dvadsaťtisíc ľudí. Bez účinku sa zdajú byť odsúdenia a vyhrážky zo strany kancelárky Merkelovej a ďalších súčiastok nemeckého mocensko-mediálneho establišmentu. Naopak, obdobné akcie sa tentokrát konali aj v desiatich ďalších mestách po celom Nemecku.

Nanna, obeť brutálneho útoku(Kodaň, 27.12.2014) Obyvatelia Dánskeho kráľovstva sú v šoku z brutálneho útoku somálskych mladíkov na Nannu a Madsa, mladý pár, ktorý sa vracal zo štedrej večere u Madsových rodičov 24. decembra tohto roku. Okolo polnoci ich romantickú prechádzku večernou Kodaňou prerušila skupinka mladých agresorov prisťahovaleckého pôvodu, ktorí ich následne napadli a bili železnými reťazami. Aspoň to tvrdia ťažko zranené obete útoku. Dáni krútia hlavami, ako mohol byť niekto schopný takého činu v období Vianoc.

PEGIDAUž viackrát sme informovali o pondelkových demonštráciách organizácie PEGIDA – Vlasteneckí Európania proti islamizácii Západu v Drážďanoch. Protestujúci sa zišli aj dnes, už po desiaty raz. A opäť v rekordnom počte. Odhady sa pohybujú okolo dvadsiatich tisícok účastníkov. Ich odporcov sa nezbierali iba štyri tisíce. Politicko-mediálne elity sa však nevzdávajú: nemeckí poslanci vyzvali kresťanov, aby si počas vianočných bohoslužieb zaspievali aj jednu moslimskú pieseň. Groteskný „nemecký“ režim sa prejavil v svojej celej absurdnosti.

PEGIDA(Drážďany, 15.12.2014) V saskej metropole aj tento pondelok vyšli do ulíc nespokojní Nemci, aby protestovali proti islamizácii svojej vlasti a proti príliš liberálnej prisťahovaleckej politike. Pred týždňom sa ich v uliciach nazbieralo viac ako 10 000 napriek protestom politických a mediálnych elít. Dnes bol však rekord opäť pokorený. V uliciach Drážďan sa zhromaždilo viac ako 15 000 účastníkov. Pripomíname, že tieto už tradičné pondelkové protesty začínali 20. októbra iba s 250 ľuďmi.

PEGIDAUž pred troma týždňami sme informovali o protestoch organizácie PEGIDA – Vlasteneckí Európania proti islamizácii Západu (Patriotische Europäer Gegen die Islamisierung des Abendlandes), ktoré sa každý pondelok uskutočňujú v nemeckých Drážďanoch. Zhromaždenia pokračujú, stále však narastá počet zúčastnených. Pred troma týždňami prišlo 3 500 ľudí, včera ich už bolo viac ako 10 000. Na nemecké pomery niečo nevídané. Ide však aj o porážku odporcov z radov popredných politických strán, na ktorých protiakciu prišlo výrazne menej ľudí.

PEGIDA(Berlín, 18.11.2014) Túto jeseň sa v uliciach viacerých nemeckých miest odohrávajú protesty proti islamizácii Nemecka a celého Západu. Tisícky demonštrantov sa zhromaždilo v Kolíne nad Rýnom a v Hannoveri. Už päť zhromaždení sa uskutočnilo v saskej metropole, v Drážďanoch a počet účastníkov stále rastie. Na nemecké pomery, silne zošnurované politickou korektnosťou a komplexom večnej viny, ide o neobvyklý fenomén, ktorý však neostal bez opozície.

Neeurópski imigranti v Británii(Londýn, 07.11.2014) Od roku 1995 stáli imigranti z neeurópskych krajín britských daňovníkov prinajmenšom 120 miliárd libier. K tomuto záveru dospela štúdia z University College London, ktorá bola publikovaná v aktuálnom čísle časopisu Economic Journal. Ich výskum zahŕňal obdobie od roku 1995 do roku 2011, takže celkové náklady môžu byť podstatne vyššie.

Islamizované väznice(31.10.2014) Až 60 percent osadenstva francúzskych väzníc predstavujú osoby islamského náboženstva, respektíve pôvodu. Vyplýva to zo správy Guillaume Larriveho, podpredsedu francúzskej opozičnej strany UMP, ktorý vypracoval akčný plán proti islamskej radikalizácii medzi väzenskou populáciou. Dnes je podiel moslimov medzi obyvateľmi Francúzska odhadovaný na 7,5 %, ide teda o prekvapivo vysokú mieru disproporcie.

Kriminalita v Nemecku(Berlín, 2.10.2014) Takmer 60 percent podozrivých pri prípadoch organizovanej kriminality z roku 2013 nemá nemecké štátne občianstvo. Vyplýva to zo situačnej správy nemeckej spolkovej vlády. Väčšine v Nemecku pôsobiacich organizovaných skupín „dominujú osoby cudzej štátnej príslušnosti“, povedal šéf Úradu spolkovej kriminálnej polície Jörg Ziercke. Súhrnne bolo zaevidovaných 9 555 podozrivých z tohto druhu trestnej činnosti.

Tváre podozrivých z RotherhamuV severoanglickom meste Rotherham boli celých šestnásť rokov hromadne zneužívané a znásilňované deti a mladiství, prevažne dievčatá. Súčet obetí činí 1 400 detí. Páchatelia pochádzajú z moslimského Pakistanu, ich obete sú biele. Tieto etnicko-náboženské rozdiely musia byť zdôraznené, pretože pre páchateľov predstavovali rozhodujúce kritérium pre výber obetí. V kultúrnych kruhoch, z ktorých pochádzajú, sú ženy považované za ľudí druhej kategórie, biele ženy dokonca zaraďujú do tretej kategórie.

Afrikanizácia Francúzska(Paríž, 5.8.2014) Viac ako tretina novonarodených detí vo Francúzsku je afrického, prípadne arabského pôvodu. Hoci od roku 1872 Francúzska republika zakazuje zbieranie štatistík na rasovom, etnickom alebo náboženskom princípe, tieto údaje sú zistiteľné z medicínskych dát o ľuďoch náchylných k drepanocytóze, druhu hemolytickej anémie, ktorou trpia takmer výlučne osoby pochádzajúce z tropických alebo subtropických pásiem.

(Nezabudnite si zapnúť české titulky.)

Robert Mugabe(Harare, 9.9.2014) Prezident Zimbabwe Robert Mugabe vyzval posledných približne 500 bielych farmárov v krajine, aby ju ihneď opustili. „Hovoríme nie bielym, ktorí vlastnia našu zem“, vyhlásil dnes už deväťdesiatročný Mugabe pred svojimi prívržencami. V totálne zbedačenej krajine dochádza ešte stále k rasistickým vraždám belochov.

Žid na roztrhanieNedávna štúdia zistila, že uvádzanie náboženskej príslušnosti alebo ateizmu v životopise znižuje šance uchádzačov, že budú pozvaní na výberový pohovor. S výnimkou jednej náboženskej príslušnosti – judaizmu.

Štúdia publikovaná v časopise Social Currents, a prvýkrát zreferovaná v novinách The Washington Post, zistila, že u uchádzačov o zamestnanie na americkom juhu, ktorí uviedli nežidovské náboženstvo, bola o 26 % nižšia pravdepodobnosť, že budú oslovení zamestnávateľmi.

Islamizácia Francúzska?Podľa viacerých odhadov sa juhofrancúzske centrum Marseille stane prvou väčšinovo moslimskou metropolou v západnej Európe. Symbolom premeny tohto mesta je rozhodnutie odvolacieho súdu z roku 2012, ktorým bola povolená výstavba obrovskej mešity v severnej časti mesta, ktorá pojme až 14.000 veriacich. Stavebné práce na nej by mali byť ukončené do roku 2016.

Rómovia zo Slovenska v Anglicku(Londýn, 13.6.2014) Britský denník Daily Mail informuje o problémoch so slovenskými Cigánmi v malej anglickej obci Hexthorpe v južnom Yorkshire. Miestni si sťažujú na protispoločenské chovanie ich nových susedov: znečisťovanie verejných priestranstiev odpadom, vyhrážky, hlučné a agresívne správanie. Hrozia, že ak polícia nedokáže tento problém rýchlo a účinne vyriešiť, dôjde k nepokojom.

Moslimská škola(Birmingham, 10.6.2014) Na väčšine islamistických škôl vo Veľkej Británii panuje podľa údajov britskej Agentúry pre financovanie vzdelávania nenávistná atmosféra. Z čerstvo zverejnenej správy školských úradov vyplýva, že na moslimských školách sú nemoslimskí žiaci ponižovaní, dievčatá a chlapci oddelení a peniaze na chod školy boli spreneverené. Tak informuje britský denník The Telegraph.

Černosi a polícia(Filadelfia, 28.5.2014) Podľa štatistických údajov o vraždách za roky 2012 a 2013, ktoré zverejnila filadelfská polícia, sú medzi vrahmi výrazne neúmerne zastúpení černosi. Tiež sa ukázalo, že medzi obeťami vrážd je viac belochov ako medzi ich páchateľmi. Tieto skutočnosti opätovne potvrdzujú, že medzi rasami existujú významné rozdiely v náklonnosti ku kriminalite.

Multikulturalizmus v Nemecku(Kolín nad Rýnom, 19.3.2014) Miera kriminality v nemeckom meste Kolín nad Rýnom dosiahla v uplynulom roku 2013 rekordnú výšku. Podľa výročnej správy kolínskeho policajného prezídia bolo v meste zaznamenaných 153.744 deliktov, čo je nárast o 5.342 prípadov (3,6 %) oproti roku 2012. Toto významné zhoršenie životných a bezpečnostných podmienok v meste má na svedomí nenemecký živel.

Dobitý Viliam z obce Mníšek nad Hnilcom

Len predvčerom sme vás informovali o tom, ako médiá účelovo rozmazávajú jednu bitku v Nitre, no pritom si nevšímajú násilie páchané určitou skupinou obyvateľstva, ktorá zvyčajne striehne na dôchodcov a ľudí neschopných akéhokoľvek odporu, a dnes tu máme informácie o ďalšom útoku.

Švajčiarsko ŠvajčiaromŠvajčiarsko je asi jedinou európskou krajinou, kde sa základný princíp demokracie, štátna moc pochádza od občanov, berie naozaj vážne. Švajčiari každoročne hlasujú vo viacerých referendách o dôležitých témach, vrátane daní, čo slovenská ústava ani nepripúšťa. Nie je predpísané žiadne kvórum, takže zmarenie referenda nízkou účasťou možné nie je. Deviateho februára tohoto roku občania krajiny helvétskeho kríža hlasovali o troch otázkach, z ktorých jedna sa týkala obmedzenia masovej imigrácie do krajiny. V tesnom hlasovaní nakoniec väčšina hlasujúcich toto obmedzenie odhlasovala.

Salafisti v Nemecku

Krajinský súd v Bonne potvrdil šesťročný trest pre salafistického moslima, ktorý v roku 2012 s nožom ťažko zranil dvoch policajtov. Ten tvrdí, že odmieta nemecké zákony a konal tak, ako by mal moslim konať.

Antisemiti FrancúzskaNa prvý pohľad šokujúca informácia, asi najvýznamnejší francúzsky týždenník Le Nouvel Observateur, inklinujúci k sociálnej demokracii, označil za troch najvýznamnejších antisemitov a rasistov Alaina Sorala, Dieudonného M’bala M’bala a Érica Zemmoura. Iba jeden zo spomenutých je etnický Francúz.

Francúzsky primát medzi antisemitami získal Alain Soral, bývalý člen Francúzskej komunistickej strany z 90. rokov. Po postupnej zmene názorov bol od roku 2005 do roku 2009 popredným členom pravicového Národného frontu, strany, ktorú viedol Jean Marie Le Pen, veterán nacionalistickej politiky v Európe. Soral si vyslúžil svoje prvenstvo tvrdou kritikou sionistických Židov, feminizmu, pochodov homosexuálov, kapitalizmu a imperializmu USA. Vo svojej esejistickej a filmovej tvorbe navyše odmieta materializmus a gender ideológiu.

Antirasizmus v praxi?(Edinburgh, 28.12.2013) Najväčšie škótske učiteľské odbory (EIS) navrhujú zavedenie centrálnej „antirasistickej výchovy“, ktorá by prenikala do všetkých vyučovaných predmetov. Chcú takým spôsobom reagovať na nárast podpory krajne pravicových skupín v určitých častiach Británie. Podľa niektorých komentátorov však ide o neprípustné pretváranie vzdelávacích inštitúcií na strediská multikultúrnej indoktrinácie a ľavicového vymývania mozgov.

Miroslav LackoPred pár mesiacmi ma zaujala správa, že istý antirasistický aktivista je obvinený z pedofílie, ktorej sa dopúšťal pod záštitou antirasistických aktivít. Rozhorčenie som uhasil princípom prezumpcie neviny a počkal si, ako sa vec vyvinie. A je rozhodnuté:

Senát Okresného súdu v Prešove prijal na verejnom zasadnutí dohodu o vine a treste medzi prokurátorom a obžalovaným Miroslavom Lackom a uložil mu trest na 7 rokov a 6 mesiacov nepodmienečne. Obžalovaný Róm Miroslav Lacko sa ku všetkému priznal.

Černoch v Londýne po rozsekaní vojakaDnes popoludní sa udial veľmi ohavný čin. Dvaja čierni islamisti mačetou a nožom rozsekali a rozkrájali britského vojaka za bieleho dňa v uliciach Londýna.

Oslov, Nórsko, multikulturalizmusAko ďalšie Škandinávske krajiny, aj Nórsko je považované za tolerantnú a otvorenú krajinu. Ak by teda niekde mal multikultúrny projekt fungovať, určite to bude tam. Ak by sa niekde mali imigranti z tretieho sveta plnohodnotne integrovať do spoločnosti, určite sa tak stane v Nórskom kráľovstve. V skutočnosti to však vyzerá trochu inak.

Jiří X. DoležalČeský občan Jiří X. Doležal je učebnicovým príkladom tzv. bojovníka proti rasizmu, akých aj na Slovensku máme toľko, že ich možno pomaly vidlami prehadzovať. Jeho ďalšie aktivity sú tiež symptomatické – podpora marihuany, ktorej užívanie sa značne podpísalo na vystupovaní tohto pána, a radikálna podpora inštalácie amerického radaru v Čechách.

Mudrlanti jeho typu vždy najlepšie vedia, ako je to s rasizmom, ako sú bieli vždy tí zlí, ktorí nemajú pochopenie pre dobručkých Cigánikov, nevinné to obete belošského rasizmu.

Od roku 2000 sa vo Francúzsku realizuje skríning kosáčikovitej anémie všetkých novorodencov pre stanovenie rizika výskytu kosáčikovitej anémie na báze etnicity.

Štúdia publikovaná minulý rok o novorodeneckom skríningu kosáčikovitej anémie vo Francúzsku odhaľuje, že 31,5 % novorodencov vo Francúzsku v roku 2010 má svojich oboch rodičov z regiónov definovaných ako rizikové pre kosáčikovitú anémiu (hlavne Afrika a zámorské regióny Francúzska).

Diskriminácia Rómov

O tom, že sú Rómovia na Slovensku diskriminovaní, počúvame takmer na dennom poriadku. V minulosti nám to už pripomenula aj Hillary Clintonová, ministerka zahraničných vecí USA, aj Rada Európy, ako ja rôzne mimovládne organizácie. Je zaujímavé, že takéto kolektivistické obvinenia sú proti slovenskému národu prípustné, voči iným však zjavne nie. Táto premisa má, aspoň čiastočne, vysvetľovať zaostalosť mnohých Rómov, ich kriminalitu, zlé sociálne postavenie a podobne. Je to však naozaj tak? Naozaj sú u nás Rómovia diskriminovaní?

Včera nastúpilo do prvých ročníkov základných škôl okolo 50 000 detí. Niektoré deti mierne pokazené rozmaznanosťou. Iné deti požierané vlastnými všami.

Málokto si uvedomuje, ako je alarmujúce pre demografický vývoj slovenského národa, že už skoro každé tretie dieťa na Slovensku je cigánske. V niektorých dedinách sú základné školy obsadzované výlučne cigánskymi deťmi a na triednych fotografiách bývajú často jedinými svetlejšími postavami špeciálne pedagogičky alebo deti klientov cigánskych prostitútok.

Luník IX

Na Luníku IX, notoricky známej turistickej atrakcii, zbúrajú ďalší, v poradí už štvrtý panelák. Stavba ohrozuje tamojších obyvateľov, keďže sa z nej „vytratila“ železná konštrukcia a bola narušená statika. Rozkradnutá, zničená, potkanmi zamorená, odpadkami zahádzaná a výkalmi vytopená (politicky korektne vybývaná) bytovka nebude určite posledná.

Veronika ZuzulováUdalosti, ktoré sú v ostatnej dobe spojené so slovenskou olympioničkou-slalomárkou Veronikou Zuzulovou, ma podnecujú k napísaniu tejto úvahy.

Vieme, že podpora slovenských športovcov zo strany štátu je viac ako mizivá a nádejné talenty ako aj úspešní a skúsení športovci by si zaslúžili oveľa oveľa viac.

Strojcovia skazy si môžu urobiť ďalší zárez na svojich jedovatých pažbách multikulturalizmu. Londýn po Paríži ako jedno z najvýznamnejších miest západnej civilizácie je dobývané ohňom africkými hordami a je úplne bezradné.

Krádeže a jedenie psov zo strany Rómov, najmú tých z osád, je dosť silné spoločenské tabu. Je to činnosť, ktorá vyvoláva obrovský odpor, lebo dochádza k súbehu niekoľkých odsúdeniahodných ziel:

„Policajti v Chocni v Českej republike zadržali 21-ročného mladíka, ktorý je podozrivý zo znásilnenia 12-ročného dievčaťa. Muž sa k činu priznal a hrozí mu odňatie slobody až do 12 rokov.“ – takto začína stručná správa portálu aktuality.sk. Nadpis znie „Mladík znásilnil malé dievča“.

Keďže mapujeme istý mediálny trend, kde rómski kriminálnici sú označovaní ako mladíci a ilustračnú fotografiu tvoria biele ruky v putách, ostali sme pri tejto správe viac v strehu. A opodstatnene. Krimi noviny na TV JOJ priniesli v utorok reportáž, v ktorej zistili, že ide o „Róma“.

Delenie svetaDnes je nad Slnko jasnejšie, že všetci tí, ktorí nás presvedčovali o nemennosti hraníc v Európe, musia svoj názor na túto tému korigovať. Len nedávno Srbsko podalo na Medzinárodný súd žalobu na Kosovo, kvôli jeho odtrhnutiu sa vo februári 2008. Odtrhnutie sa tejto srbskej provincie uznalo veľa vplyvných štátov sveta – čo je skutočným precedensom nemajúcim obdoby od roku 1945.

Minulý rok v októbri bol v meste Rakovník zavraždený český vlastenec Jan Stričko. Vrahom bol Róm Michal Navrátil. Po takmer polroku bol včera vo veci vynesený rozsudok krajským súdom v Prahe. Navrátil bol odsúdený na 12 rokov odňatia slobody nepodmienečne. Proti rozsudku sa neodvolal, takže je právoplatný. Počas pojednávania taktiež vyšli podrobnejšie skutočnosti o celom prípade, ktorý masmédiá takmer úplne odignorovali.

24. októbra 2008 Jan Stričko oslavoval svoje narodeniny na rakovníckej diskotéke Pralinka so svojím kamarátom Oldom. Mali vypité (podľa pitvy mal Jan v krvi 1,7 promile) a dobre sa bavili. Pri tanci na pieseň „Holky a mašiny“ (od Daniela Landu) Jan nechtiac vrazil do Róma Michala Navrátila. Navrátil mu začal hrubo nadávať, ale Jan sa nechcel na diskotéke biť. Po zvyšok diskotéky Róma pozoroval a keď sa vydal na cestu domov (so skupinou ďalších Rómov), šiel Jan s kamarátom za nimi.

prisťahovalci, moslimovia, nepokojeV priebehu minulého týždňa sa vo Francúzsku odohrali tri incidenty, ktoré sa v tejto krajine stávajú takmer rutinou. V sobotu bolo v parížskom predmestí Les Mureaux počas zrážok s gangami zranených 21 policajtov. Násilnosti boli zrejme vyvolané smrťou jedného obyvateľa prisťahovaleckých predmestí pri policajnom zásahu, čím sa len zrkadlili incidenty z rokov 2005 a 2007. V Montegrone, ďalšej parížskej štvrti, bol v noci napadnutý policajný komisariát. Pri útoku sa nikto nezranil, no na vchodových dverách na stanicu sa našli stopy po asi 250 olovených guľkách. Ešte na inom mieste tlupa osôb v kapucniach vyzbrojených kladivami a železnými tyčami vtrhla do francúzskej školy a napadla tam prítomných učiteľov aj študentov. Počet zranených bol okolo 10.

RihannaUbehol ledva mesiac, čo celý svet obleteli obrázky zbitej 21-ročnej Rihanny. Bitku dostala od svojho o dva roky mladšieho priateľa, Chrisa Browna. Obaja mali odštartovanú úspešnú kariéru v hudobnom priemysle.

Losangelská polícia v piatok zverejnila súdny spis, v ktorom sú popísané podrobnosti celého útoku. Chris Brown Rihannu 8. februára v noci brutálne dobil. Prečo? Rihanna mu údajne prezradila, že s ním čaká dieťa.

Biela opicaV stredoeurópskom priestore zarezonoval prípad dvoch zavraždených Rómov. Išlo o naplánovaný útok, pričom páchatelia najprv zápalnými fľašami zapálili dom a následne do vybehujúcich Rómov strieľali, čím došlo k usmrteniu dvoch osôb.

Mainstreamové médiá ukázali svoju dezinformačnú časť práce, keď hneď začali špekulovať o extrémnej pravici a jednotlivými správami zasadzovali prípad do kontextu Maďarskej gardy.

Simon, Mol, Moleke, Njie, HIV, AIDSMinulý mesiac zomrel novinár, spisovateľ a ľudskoprávny aktivista Simon Mol (Simon Moleke Njie). Mol bol kamerunského pôvodu, ale dlhodobo žil v Poľsku. Vzhľadom na svoj pôvod a aktivity bol zástancami ľudských práv vnímaný veľmi nekriticky. Ukázalo sa však, že Mol svoju povesť využíval na to, aby mal pomer s desiatkami bielych žien, ktoré nakazil smrtiacou chorobou AIDS.

róm, policajt, rasový útokMinulý rok Českom otriasol prípad, kedy dvojica Rómov napadla bieleho muža, surovo ho zbili, vyhrážali sa mu a ťažko ho zranili. Toto samo o sebe by bolo dosť šokujúce, vrcholom však bolo, keď privolaný policajt – taktiež Róm – útočníkom asistoval a obeti sa vyhrážal, nech si rozmyslí, čo bude vypovedať. Teraz, po takmer roku, bola konečne na útočníkov aj policajta podaná obžaloba, ktorá prípad bližšie popísala. Rómsky policajt sa bude zodpovedať za zneužitia právomocí, nadŕžania a vydierania: avšak nie z rasovo motivovaného činu.

mešita, Duisburg, Nemecko, islamMultikulturalizmus v Nemecku má ďalšiu obeť: v porúrskom Duisburgu bola otvorená zatiaľ najväčšia mešita v Nemecku. Mešita vyrástla v prisťahovaleckej štvrti Marxloh a je konštruovaná pre cca 2 000 osôb. Je postavená prevažne v osmanskom štýle. Stavba mešity zabrala 3,5 roka a pohltila 7,5 milióna eur, z čoho 3,2 milióna poskytla Európska únia. Turecká moslimská komunita v tomto meste približne o veľkosti Bratislavy predstavuje okolo 60 000 ľudí. Nemoslimskí miestni obyvatelia sa však sťažujú najmä na výšku minaretov, hlasitosť reproduktorov zvolávajúcich k islamským modlitbám a celková veľkosť stavieb.

Stričko, Jan„Je mi luto oznamit smutnu spravu. Dnes boli ciganmi napadnuti kamarati z CZ, jeden z nich – JAN STRICKO, dostal bodnu ranu do srdca a zomrel.“ – stovky SMS správ s takýmto alebo podobným znením kolovali v sobotu medzi slovenskými nacionalistami, ale najmä u českých bratov. Aj ja som bol adresátom jednej z nich. Multikulturalizmus v Česku si vyžiadal ďalšiu obeť. V noci z piatka na sobotu (24. na 25. októbra) podľahol 27-ročný český vlastenec Jan Stričko ťažkým zraneniam spôsobeným rómskym útočníkom.

Polícia začiatkom septembra začala pátrať po nezvestnej 23-ročnej Barbore Mrovčákovej zo Spišskej Novej Vsi. 31. augusta v nedeľu asi 4:50 odišla z bratislavského podniku Cirkus Barok na Vajanského nábreží a odvtedy sa nikomu neozvala.

New Orleans Katrina rabovanie černosi nepokoje AfrikaV týchto dňoch uplynuli tri roky, odkedy v roku 2005 mesto New Orleans zasiahol ničivý hurikán Katrina a následné záplavy. Toto väčšinovo čierne mesto sa následne ponorilo do chaosu, ktorý sa vyrovnal ktorejkoľvek oblasti tretieho sveta. Preklad článku, ktorý vám prinášame, sa orientuje na tú časť problému, ktorý mainstreamové masmédiá v USA napriek jej významu prakticky obišli: že jasne ukazuje zlyhanie multikulturalizmu. (Redakcia Priezor.com)

Dom v plameňochVčera približne 3 000 Rómov demonštrovalo v centre Ríma proti údajnej xenofóbii talianskej spoločnosti. Protirómske naladenie talianskej spoločnosti vyvolali v máji informácie, že 16-ročná Rómka sa pokúsila uniesť talianske dieťa.

Napätie v talianskej spoločnosti eskalovalo natoľko, že rozhnevaní Taliani vypálili niekoľko rómskych táborov na juhu krajiny.

wilders geert fitna27. marca poslanec holandského parlamentu za Stranu slobody Geert Wilders zverejnil na internete svoju dlho očakávanú snímku Fitna. 15-minútový filmík pojednáva o nebezpečenstve moslimského extrémizmu a islamizácie Európy. Už keď bolo koncom novembra ohlásené, že Wilders na ňom pracuje, zdvihla sa vlna odporu v masmédiách aj európskych inštitúciách. Ani na internete sa video dlho neudržalo: jeho oficiálna stránka fitnathemovie.com je momentálne stiahnutá z dôvodu „prešetrovania obsahu na základe sťažností“.

Priština socha básnik KosovoV nedeľu 17. februára 2008 vyhlásil parlament Kosova a Metohije, južnej provincie Srbskej republiky, nezávislosť, čím sa odtrhol od tohto štátu. Tento akt sa udial proti vôli Belehradu. Nad Kosovom, niekdajším miestom hrdinského vzdoru európskych armád proti tureckej hrozbe, opäť veje moslimská vlajka. Tentoraz s podporou západných štátov.

RómoviaV predvečer minuloročných Vianoc sa v Starej Ľubovni odohral zločin: 23. decembra cez noc páchateľ rozbil sklenenú výplň na dverách rodinného domu istej starej panej, vtrhol dnu a v spálni ju zobudil. Starenku fyzicky napadol, brutálne zbil a násilím donútil k súloži. 81-ročnej dôchodkyni spôsobil rôzne zranenia, ktoré si vyžiadali nemocničné ošetrenie a liečenie do sedem dní. Páchateľom je 21-ročný Róm z mestskej časti Podsadek, čo potvrdili biologické stopy zaistené pri obhliadke miesta činu a analýza DNA.

V dobe plnej globalizačných zmien ľudstvo zabúda na svoje korene, ktoré by si mal každý národ uchovať a vážiť si ich. Kultúrne dedičstvá a prírodné krásy sa vytrácajú nie len z mysle, ale aj z očí obyvateľstva. Národy, to nie sú len hranice, ktorými sa delia jeden od druhého. Každý má svoju vlastnú kultúru, históriu a samozrejme jazyk.

Text odznel v škole v podobe rečníckeho prejavu na tému právo na azyl (12.11.2007).

Kolegyne a kolegovia, prajem Vám príjemný večer.

Dnes vystúpim k téme „právo na azyl“. Mojím stanoviskom je tzv. „malé právo“ na azyl, teda za prísne podmienky selekcie prisťahovalcov.

Svoj prejav by som rozdelil na niekoľko častí:

  1. Vymedzenie pojmu azyl a práva na azyl
  2. Požiadavky, ktoré by som vymedzil ako podmienky udelenia azylu
  3. Súčasná právna úprava v SR a globálny trend

rómoviaOrganizácia Ľudia proti rasizmu sa „blysla“ ďalším prieskumom. Podľa jeho výsledkov sú na Slovensku Rómovia znevýhodňovaní pri poskytovaní služieb. Diskriminácia však vraj prechádza do „oveľa sofistikovanejších podôb“.

villiers le bel pariz nepokoje 2007 pristahovalci

V nedeľu (25. novembra) po 18. hodine dav mladých ľudí v Sarcelles a Villiers-le-Bel (spustnuté štvrte na severnom predmestí Paríža obývané najmä nebielymi) napadol policajnú stanicu. Výtržníci na budovu vrhali zápalné fľaše a na strážnikov vo vnútri pálili strelnými zbraňami. Kapitán polície, ktorý sa snažil s mladíkmi vyjednávať, skončil v nemocnici s vážnymi zraneniami tváre. Ďalšiu stanicu v štvrti Arnouville útočníci zdemolovali.

Ostravskí policajti objasnili prípad rasového útoku, ku ktorému došlo ešte v septembri 2005 a ktorého obeťami boli dve mladé ženy vo veku 21 a 22 rokov z Ostravy. Na Jiráskovom námestí ich celkom bezdôvodne napadla tlupa cigánok. V piatok 1. 12. 2006 jednu z nich policajti zadržali a obvinili.

Naomi Campbell niekoľkokrát obvinili z násilníckeho správania voči svojim zamestnancom. Najnovšie ju zažalovala ďalšia z jej bývalých slúžok.

V nedeľu 15. 10. 2006 v nepokojmi zmietanom Maďarsku došlo k rasovej vražde. Jej obeťou sa stal 44-ročný učiteľ zemepisu Lajos Szőgi. Bol brutálne zlynčovaný skupinou Cigánov v obci Olaszliszka na severovýchode Maďarska. Szőgi v inkriminovaný deň prechádzal autom cez túto obec, keď bočným zrkadlom zachytil cigánske dievča. To sa po zásahu ocitlo v jarku pri ceste. Szőgimu sa stalo osudným, že zastavil s cieľom poskytnúť pomoc. Cigánča však samo vstalo a utieklo.

Diamond Babamuboni, Timy Babamuboni a Jude Odigie. Členovia londýnskeho prisťahovaleckého gangu. Boli usvedčení z vraždy.

Diamond Babamuboni, Timy Babamuboni a Jude Odigie. Členovia londýnskeho prisťahovaleckého gangu, usvedčení z vraždy.

Vo Veľkej Británii sa vyskytla ďalšia obeť gangových vojen: 16-ročný mladík, „Brit konžského pôvodu“ bol nájdený s prestrelenou hlavou neďaleko ihriska v stredoanglickom meste Sheffield. Predpokladá sa, že sa zrejme v nesprávnom čase nachádzal na nesprávnom mieste a stal sa obeťou vojny miestnych gangov. Aj ostatní obyvatelia sú však ohrození násilnými stretmi takýchto tlúp.

Ešte v júni minulého roku zakázalo vedenie jednej strednej školy v Horshame, Anglicku niekoľkým študentkám nosenie prsteňa, ktorý mal reprezentovať ich oddanosť kresťanskej viere. Škola argumentovala, že žiaci sú povinní nosiť školské uniformy a tieto prstene sú v rozpore s jednotným obliekaním žiakov. Jednou z funkcií školským uniforiem pritom má byť aj zakrytie sociálnych a finančných rozdielov medzi žiakmi.

asociálne predmestieMimovládna organizácia Skupina pre medzinárodné krízy (International Crisis Group – ICG) so sídlom v Bruseli vyhlásila, že Európa je vo vážnej hrozbe krvavej, destabilizujúcej vojny, ak sa nepodarí čím skôr zjednať nezávislosť Kosova od Srbskej republiky. Podľa ICG udelenie nezávislosti Kosovu je jedinou možnosťou, ako sa takémuto konfliktu vyhnúť.

5. 11. 2005 – PARÍŽ: Násilnosti vo francúzskych mestách pokračujú už deviatu noc a brutalita výtržníkov sa stupňuje. Za posledných 24 hodín výtržníci v Paríži a v iných mestách podpálili viac ako 50 áut a kameňmi útočili na požiarnikov a pracovníkov záchrannej služby. Násilníkom padla za obeť aj budova materskej škôlky.

otec páchateľa

Otec jedného z páchateľov

S nožom v ruke zaútočili na 73-ročnú starenku v obci pri Starej Ľubovni dvaja žiaci tamojšej základnej školy. Domov si k nej prišli pýtať peniaze. Keď im ich odmietla dať, bodli ju kuchynským nožom do chrbta a z miesta činu ušli.

Pani Juliána vo svojom dome bývala sama. Rómskym deťom občas dávala peniaze a to sa jej stalo osudným. 10 korún si k nej prišli vypýtať aj dvaja chlapci vo veku 12 a 13 rokov, babka im však povedala, že drobné momentálne nemá.

Pradávny „sen“ zástancov multikulturalizmu sa stal realitou v Berlíne vo štvrti Kreuzberg. Je tu celá jedna škola, do ktorej nechodí žiadny nemecký žiak! Týmto „stopercentne dokonalým“ „multikultúrnym“ vzdelávacím inštitútom sa môže pýšiť Eberhard-Klein-Oberschule v ulici Skalitzer v Kreuzbergu. Jedine časť učiteľov je nemeckého pôvodu.

Zábava