V Českej republike sa tento rok bude prvýkrát udeľovať anticena Zlatý Havloid. Je určená pre osobnosti, ktoré svojimi postojmi a aktivitami pokračujú v odkaze bývalého českého a česko-slovenského prezidenta Václava Havla v oblastiach, akými sú pokrytectvo, odnárodnenie, falošný humanizmus, servilnosť k USA a nadnárodnými organizáciám. Udeľovanie anticeny organizuje česká identitárska organizácia Generace Identity.

Na víťaza čaká vrchnák od piva s motívom Václava Havla, model lietadielka ako spomienka na humanitárne bombardovanie Juhoslávie, fľaška rumu ako pripomenutie zlatých časov Charty77 a figúrka moslima, aby víťazovi nebolo ľúto, že do Česka žiadni moslimovia nechcú.

Na tohtoročného Zlatého Havloida je nominovaných šesť osobností z Českej republiky. O tom, kto zvíťazí, rozhoduje počet získaných „páči sa mi“ na sociálnej sieti Facebook. Nižšie predstavujeme nominované osobnosti s odkazom na stránku, na ktorej môžete v prípade záujmu za svojho favorita hlasovať. Výsledky súťaže budú vyhlásené 18. decembra tohto roku.

Nominácia č. 1: Karel Schwarzenberg

Bývalý český minister zahraničných vecí a neúspešný kandidát na prezidenta. Schwarzenberg si nomináciu zaslúžil svojím uznaním nelegálneho štátu „Kosovo“, podporou bombardovania Lýbie, obdivom voči skupine Pussy Riot, pohŕdaním českým národom a najnovšie aj fanatickými pro-imigračnými vyjadreniami.

Viac informácií s možnosťou hlasovať.

Nominácia č. 2: Anna Šabatová

Šabatová je dnes verejnou ochrankyňou práv v ČR. Okrem toho je niekdajšou signatárkou a hovorkyňou Charty77. Preslávila sa šikanovaním realitných agentúr a ľudí, ktorí nechceli prenajať svoje byty Cigánom, prostredníctvom agentov provokatérov. Tiež požadovala, aby ČR nezadržovala a nevyhosťovala imigrantov s neplatnými či sfalšovanými dokladmi.

Viac informácií s možnosťou hlasovať.

Nominácia č. 3: Tomáš Halík

Liberálny a modernistický katolícky kňaz a teológ, politický aktivista a religionista. Podporovateľ všetkých rozkladných tendencií v spoločnosti, včítane masovej imigrácie. Je považovaný za veľkého favorita, najmä pre svoje nekritické uctievanie Václava Havla. Nedávno sa nechal počuť: „Bojíme se tu uprchlíků, ale oni zas tak velký zájem o to žít v Česku nemají. Asi ztrácíme atraktivitu, která byla dána osobností prezidenta Václava Havla.“

Viac informácií s možnosťou hlasovať.

Nominácia č. 4: Milan Kohout

Donedávna takmer neznámy tvorca tzv. moderného umenia a, podľa vlastných slov, performer sa dostal do širokého povedomia svojím vystúpením v relácii Máte slovo, v ktorom požadoval, aby každá česká rodina prijala do svojho bytu jednu imigrantskú rodinu a živila ju. Nedávno tiež nalial svoje spermie do svätenej vody v poľskom kostole a považoval to za umenie.

Viac informácií s možnosťou hlasovať.

Nominácia č. 5: Jakub Janda

Najmladší nominovaný Jakub Janda je zástupca riaditeľa think tanku Evropské hodnoty. Podľa jeho mediálnych vystúpení je hlavnou náplňou jeho práce kritika prezidenta Miloša Zemana, oslava Václava Havla a EÚ. Nedávno vyšla najavo aj jeho kariéra v pornografickom priemysle pre sodomitskú menšinu, čo sa, zdá sa, výborne hodí k novým „evropským hodnotám“.

Viac informácií s možnosťou hlasovať.

Nominácia č. 6: Jiří Dienstbier, mladší

Český minister pre ľudské práva a rovné príležitosti a zároveň zanietený zástanca liberálnej ľavice, masovej imigrácie a politickej korektnosti. Ako správny liberálny demokrat odmieta referendum v otázkach imigrácie s odzbrojujúcim argumentom „o některých věcech se prostě nehlasuje“.

Viac informácií s možnosťou hlasovať.

Víťazovi touto cestou už dopredu gratulujeme a dúfame, že si svoju nepochybne zaslúženú cenu Zlatý Havloid prevezme osobne.

Zábava