Kampane

bojkot televízneho vysielania

Internetový portál Priezor.com vyzýva ľudí k týždennému bojkotu televízneho vysielania (IX. ročník) ako symbolu boja proti dekadentnému manipulovaniu ľudí. Skúste spolu so svojimi blízkymi od 5. do 12. novembra ani raz nezapnúť televízny prijímač.

Denník SME v týchto týždňoch uskutočňuje rozsiahlu reklamnú kampaň na zvýšenie predaja. Televízne spoty sprevádzané billboardmi s provokatívnym námetom. Aby sme neostali nič dlžní našej exkluzívnej povesti, popracovali sme na vylepšení tejto kampane. Odkazy na články pod jednotlivými obrázkami sú väčšinou ilustračného charakteru. Samozrejme, textová časť fotomontáže sa nemusí zhodovať so skutočnosťou, ide o zábavu :-)

Obsah

„Vidíš vo všetkom fašizmus? / Potom patríš na psychiatriu.“ znie názov novej nálepkovej kampane portálu Priezor.com. Cieľom kampane je zábavnou formou poukázať najmä na absurdnosť kriminalizácie a sociálnej ostrakizácie niektorých symbolov a nezmyselnosť politickej korektnosti. Kampaň je svojou podstatou paródiou na nedávnu billboardovú kampaň „Vidíš vo všetkom futbal?“, ktorú uskutočnil ŠK Slovan s cieľom zvýšiť návštevnosť svojich podujatí.

Zábava