Animovaní homosexuáliNemecký národ ako ponížený porazený druhej svetovej vojny si necháva na svoj chrbát nakladať stále ťažšie bremená zvrátenej politickej korektnosti. Obrovské finančné náklady vynaložené na podporu Izraela. Doslova držanie huby pri zločinoch multikulturalizmu. Počas roka neustále zdôrazňovanie nekonečnej hanby pri spomienkach na holokaust. Od Nemca počuť zhnusenie len keď si vypije, inak Nemci fungujú ako poslušné ovečky a vzor vymierajúcej západnej civilizácie. Niet divu, že v takomto chorom ovzduší si prídu na svoje aj vyznávači ružovej.

V nemeckých školách počas hier tzv. vymieňania úloh sú žiaci vystavovaní k plnej akceptácii adopcii detí homosexuálnymi pármi. Študijný materiál, ktorého obsah aj s prekladom si môžu silnejšie žalúdky pozrieť v článku blogera Gleba Chesnokova, je dôkazom toho, v akom štádiu rozkladu sa západná Európa nachádza.

Najnovšie včera v Berlíne odhalili „pomník homosexuálom zabitých nacistami“. Ide o 4 metre vysokú pamätnú dosku, ktorá sa nachádza pri zoologickej záhrade neďaleko hlavného kultového pamätníka holokaustu. Vo výške očí je medzera s obrazovkou, ktorá ukazuje videoprojekciu dvoch bozkávajúcich sa mužov.

Táto videoprojekcia sa pri schvaľovaní ale stretla s kritikou. Nie však kvôli nechutnosti takto propagovaného obrazu, ale kvôli tomu, že pomník ignoruje lesby (!!!). Každé dva roky sa teda budú striedať bozkávajúci sa muži a ženy. Rovnosť zvíťazila.

Výstavbu pamätníka schválil nemecký parlament v decembri 2003 a federálna vláda na ňu vyčlenila 600 000 eur. Návrhármi pamätníka sú Dán Michael Elmgreen a Nór Ingar Dragset. Akciu zastrešuje nemecké ministerstvo kultúry.

Správa SITA uvádza: „Odhaduje sa, že do koncentračných táborov poslali 5 000 až 15 000 gayov. Na odeve museli mať pripnutý ružový trojuholník a väčšina z nich zomrela na hlad, choroby, zneužívanie alebo mučenie.“

Čísla ozaj zaujímavé. Ak by sme ich porovnali s počtom nemeckých obetí vo vojne, najskôr by sme dospeli k záveru, že tieto ružové trojuholníky utrpeli v porovnaní s ostatnými ľuďmi nižšie straty.

Otázne tiež je, či nový pamätník je postavený aj pre Ernesta Röhma – homosexuála, ktorý spočiatku velil nacistickým SA-mannom a počas noci dlhých nožov bol prichytený v posteli s mladými SA-mannmi, ktorých zneužíval. SA vybudované Ernestom Röhmom hralo kľúčovú úlohu pri ťažkých začiatkoch nacistickej strany.

Tak či onak, v Nemecku začína byť riadne horúco. Otázkou zostáva len, kedy frustrovaní Nemci tieto bremená politickej korektnosti neunesú a zrazu sa ich kolektívne zbavia. Potom len v Nemecku bude ozaj horúco a homosexuálom až pekelne. Ak sa Nemci z tohto marazmu neprebudia, môžeme začať pestovať ruže na jeho pohreb.

Zábava