Holandsko – krajina známa v prvenstvách legalizácie prejavov úpadku. Po legalizácii marihuany, homosexuálnych sobášov, adopcii detí homosexuálnymi pármi zase predbieha o 1 krok svet vo vytváraní Sodomy a Gomory na Zemi.

V tejto bašte liberalizmu sa totiž podľa správ TASR najnovšie chystá založenie politickej strany na pedofilnom základe. Politické zoskupenie s názvom Láska k blížnemu, sloboda a rôznorodosť (NVD) vzniká z pedofilného hnutia Martijn. O hlasy voličov by sa strana chcela uchádzať v parlamentných voľbách v roku 2007.

Podľa informácií holandského denníka Algemeen Dagblad jedným z cieľov zakladateľov strany je, aby sa znížila veková hranica pre sexuálny kontakt s deťmi z doterajších 16 na 12 rokov a napokon sa zrušila úplne. Podľa predstáv prípravného výboru nového politického subjektu by deti od 12 rokov mohli účinkovať aj v pornofilmoch, fajčiť, piť alkohol a mať volebné právo.

Tento vývoj je tak potvrdením varovaní zo strany konzervatívcov, ktorí tvrdia, že liberálna agenda v oblasti medziľudských vzťahov prerastá spoločnosť salámovou metódou: krúžok po krúžku, zvrátenosť po zvrátenosti.

Už aj na Slovensku pôsobia internetové stránky propagujúce pedofilný mor. Jeden ústupok homolobby otvára priestor pre ďalšie a ďalšie zvrátenosti. Nesmieme preto ustúpiť ani o milimeter.

Zábava