Pred približne jedným týždňom sa v anglickom denníku Daily Mail objavil článok o tom, ako sa jeden transsexuál snažil súdnou cestou dostať k dieťaťu svojej bývalej lesbickej partnerky. Znie to divne? A to sme iba na začiatku príbehu deväťročnej Alice (dnes už možno Daniela) v novom krásnom dúhovom svete, za ktorý denno denne bojujú tisíce a tisíce osvietených pokrokových aktivistov, novinárov i politikov na starom kontinente, v Severnej Amerike a vôbec na celom svete.

Náš hrozivý príbeh začal pred viac ako deviatimi rokmi, keď sa dve lesby Ráchel a Helena rozhodili, že si „zaobstarajú dieťa“ cestou umelého oplodnenia. Donorom bol homosexuálne orientovaný muž, ktorý žil v „partnerstve“ s iným mužom, a Ráchel sa stala biologickou matkou, ktorá dieťa – dcéru Alicu – porodila. Lesbický vzťah sa rozpadol, keď mala Alica tri roky.

Ráchel bola diagnostikovaná schizofrénia a odvtedy sa nachádza v ústavnej liečbe. Helena vstúpila do nového vzťahu s Matúšom, ktorý bol v skutočnosti transsexuálnou ženou – v prechode zo ženy na „muža“. Alica žila po „rozchode“ jej „lesbických rodičov“ s týmto párom a údajne nového „partnera“ svojej nevlastnej „matky“ nazývala ako otec.

„Matúš“ tlačil Alicu do toho, aby sa hrala s chlapčenskými hračkami a nosila chlapčenské šaty. Alica sa postupne začala považovať za chlapca s menom Daniel. Helena sa nakoniec s „Matúšom“, ktorý si medzičasom našiel nového partnera Jakuba (takže bol Matúš vôbec lesbou? – v „dúhovom svete“ asi nič nie je nemožné), rozišla v roku 2013. Alici (alebo „Danielovi“?) bol odvtedy diagnostikovaný autizmus.

Podľa Heleny sa stal „Matúš“ veľmi hrubým a agresívnym pri testosterónovej kúre, ktorú postupoval pri svojom „prechode“, preto nechcela dopustiť, aby Alica prespávala u „Matúša“, u ktorého sa tiež vyskytli psychické problémy, a jeho „partnera“ Jakuba. Tento konflikt nakoniec prerástol do súdneho sporu, ktorý som spomínal v prvej časti článku. Súd rozhodol v prospech Heleny a Alica ostáva u nej. Avšak aj Helena trpí poruchou osobnosti a je takmer imobilná.

Čo sa stalo? Rečou politickej korektnosti sme práve čítali príklady hrdého užívania rôznych nových ľudských práv. Ráchel s Helenou využili svoje právo na dieťa a zaobstarali si dieťa umelým oplodnením. „Matúš“ využil svoje právo zmeniť si pohlavie (alebo „rod“ či „gender“) kedykoľvek sa mu zapáči a dokonca svoje právo šíriť osvetu o „rode“ ako sociálnom konštrukte aj úbohej Alici. O zásahoch inak veľmi citlivej britskej sociálky nevedno nič. Asi nechcela byť označená za „homofóbnu“ či „transfóbnu“ v pokrokovej tlači.

V skutočnosti ide o úchylné a beštiálne hrátky, ktorých sa dopustila partia psychicky ťažko narušených sodomitov. Tí nezničili iba svoje životy, ale aj život nešťastného dievčaťa, ktoré sa narodilo „zo skúmavky“ dvom sebeckým lesbám a za krátkych 9 rokov zažilo všetky „zázraky“, ktoré tento „nový svet“ ponúka. Nepochybne za potlesku všetkých sponzorov od Nadácie otvorenej spoločnosti až po vašu miestnu ambasádu USA.

Opísaný príbeh je logickým dôsledkom uplatňovania homoagendy na tzv. Západe, ale aj na našom Slovensku. Ak bude spoločnosť týmto smerom naďalej pokračovať, takýchto Alíc (Danielov?) bude pribúdať exponenciálne. Avšak pamätaj, že i Ty to môžeš pomôcť zastaviť – zastavme a zvráťme túto degeneráciu mravnou kontrarevolúciou. Nech sa Alice nerodia do krajín úchylných zázrakov, ale do zdravých rodín!

Zábava