video na podporu referenda za rodinuAko sa pomaly blíži 7. február, deň referenda za rodinu, vyostruje sa aj propaganda, ale samozrejme, aj emócie, útoky na slobodu prejavu a osočovanie.

Ako prvá vážna vec v kampani bolo odmietnutie televíznych spotov Aliancie za rodinu zo strany RTVS, Markízy a JOJky. Ďalšou vážnou dohrou bol útok na zamestnankyňu RTVS Natáliu Žembovú, ktorá z vlastného presvedčenia si v danom spote zahrala pestúnku. Liberáli, ktorí by mali obnažiť svoju hruď pred kanónmi ničiteľov slobody prejavu, sa prihovárajú za jej prepustenie. Nuž, aj liberáli majú svoje tradície, žiaľ, je to tradícia špinavého pokrytectva.

Najnovšie video, ktoré nie je z dielne Aliancie za rodinu, a ku ktorému sa nikto zatiaľ nehlási, je umiestnené na webe 7februar.sk.

V tomto videu chlapca zozadu hladkajú po tvári dvaja muži, ktorí si následne idú dať „vášnivý bozk“. Tam už ale radšej záber zmizne. Následne sa chlapec pohoršuje nad tým, v čom vyrastá a vyzýva na účasť v referende. V úplnom závere sa horlivo pýta: „Ty by si chcel vyrastať v tomto?!“

Opäť naši pseudoliberáli neostali pasívni, pričom idú ešte ďalej. Juraj Miškov a Natália Blahová na dané video podali trestné oznámenie za podnecovanie nenávisti k sexuálnej menšine. Samozrejme, dané vyobrazenie považovať za trestný čin je absurdné.

Dovolím si tvrdiť, že toto video je oveľa priamočiarejšie ako to predtým, ktoré sa televízie rozhodli bojkotovať. Mnoho nenávistných a emocionálnych reakcií voči danému videu, ktoré som mal možnosť zachytiť na sociálnych sieťach, ma utvrdzujú v tom, že zástancovia požiadaviek homosexuálnych aktivistov vôbec nemajú jasno v produkte, za ktorým stoja. Pričom dané video je iba reálnejšou projekciou dôsledkov ich postoja. Z psychológie vieme, že ak obsah a forma nie sú v konzistencii, človeka to jednoducho rozladí.

Ak by nový video spot nebol pre odporcov referenda za rodinu odpudivý dostatočne, môžu si napozerať homosexuálne porno.

Dlhoročná jednostranná liberálna propaganda zredukovala homosexuálov na akési osoby, ktoré sa majú radi/ľúbia/milujú a hnusná homofóbna spoločnosť im bráni zoficiálniť ich vzťah. Lenže to je iba veľmi plytký povrch. Pre mňa homosexuálny vzťah znamená aj homosexuálny prejav. A nechcem sa nikoho dotknúť, ale „prejavy lásky“ dvoch mužov mi prídu extrémne odpudivé, už len keď si ich povrchne predstavím. Som si istý, že nie som sám a takýto postoj je zrejme ten normálny.

Zábava